www.cvonline.hu

KIEMELT VÁLLALATI KAPCSOLATTARTÓ

  • A hirdetés 605 napja lejárt

Magyarország egyik piacvezető szolgáltatója az AEGON Magyarország Pénztárszolgáltató Zrt.

üzleti lehetőséget kínál
1 fő részére Budapesten és 1 fő részére megyeszékhelyeken, vidéki nagyvárosokban

pozícióban.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • vállalati igényeknek megfelelő termékpaletta értékesítése (kockázati és csoportos és vagyonbiztosítások), kiemelten önkéntes nyugdíjpénztár,
  • nagyvállalati és kkv partnerekkel történő kapcsolattartás,
  • komplex vállalati, pénzügyi tanácsadás,
  • pénzügyi tervezés új vállalati ügyfelek számára.

Elvárások:

  • meglévő aktív vállalati kapcsolatok,
  • felsőfokú végzettség,
  • értékesítési és tárgyalási tapasztalat,
  • független munkavégzés,
  • elkötelezett és hosszú távú gondolkodásmód,
  • terv szerinti, céltudatos munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • pénzügyi végzettség,
  • banki vállalati múlt.

Amit kínálunk:

  • magas színvonalú oktatás és továbbképzés,
  • fix + teljesítmény alapú javadalmazás a tevékenység kezdetétől,
  • karrier lehetőség.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen foglalkozna ezzel a szakterülettel, úgy fényképpel ellátott önéletrajzát „Kiemelt vállalati kapcsolattartó” megjelöléssel 2015. július 31-ig küldje el a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Magyarország
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő