www.cvonline.hu

KIEMELT ÜGYFÉLTÁMOGATÓ MUNKATÁRS

  • A hirdetés 988 napja lejárt

A Fabory Csoport egy holland központú, dinamikusan növekvő, kötőelem kereskedelemmel foglalkozó multinacionális cég a Grainger amerikai kötőelemgyártó cég leányvállalata .

Három kontinens 16 országában több, mint 130 üzlettel és 1700 munkavállalóval rendelkezünk.
A FABORY több mint 50 000 különböző mechanikai kötőelem és vegyi rögzítő, valamint 20 000 különböző szerszám választékát kínálja.

Ez a hatalmas termékkör lehetővé teszi számunkra, hogy minden egyes ügyfelünk egyéni igényeit is kielégíthessük.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok

  • KAM vevők éves (év/hó) fogyasztási adatai alapján rendelés leadása a központi beszerzés felé.
  • KAM vevők folyamatos készletellátásának biztosítása
  • KAM vevőktől érkező ajánlatkérések kidolgozása (műszaki rajzok alapján)
  • Termékbeazonosítás
  • Ajánlatkészítés
  • Kapcsolattartás KAM-os vevőkkel (telefon, email)
  • KAM managerek napi szintű munkájának támogatása
  • Reklamációs ügyek intézése
  • KAM vevők árainak beállítása és karbantartása a rendszerben
  • Napi szintű kapcsolattartás a Fabory központi beszerzésével
  • Belső beszállítóknál a határidőre történő szállítás felügyelete
  • Vevői nyitott rendelések ellenőrzése

Elvárások

  • Magas szintű excel tudás
  • Felsőfokú műszaki szakirányú végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Magas szintű műszaki beállítottság, érdeklődés
  • Pályakezdők jelentkezését várjuk

Előny

  • SAP ismeret
  • Kötőelem területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Továbbképzési lehetőségek
  • Családias légkör
  • Fix munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő