www.cvonline.hu

Kiemelt Ügyfélszolgálati Koordinátor

  • A hirdetés 317 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára
munkatársat keres.

Feladatok:
• beérkező ügyfél megkeresések kezelése, ügyintézése, nyomon követése
• beérkező szerződések lefűzése, kezelése, szkennelése, kommunikáció a szerződések állapotáról az illetékes üzletkötő felé
• beérkező szerződések adatainak rögzítése
• szerződés-módosítások készítése, adatmódosítás rögzítése
• megrendelés rögzítése vállalatirányítási rendszerben
• alkalmanként fogadóóra tartása a kiemelt partnereknél
• esetenként külsős helyszínen történő leltár lebonyolítása a partnernél
• vevői elégedettség felmérése
• beérkező problémák rögzítése, és határidőn belül való megoldása

Elvárások:
• Legalább középfokú végzettség
• Minimum 1 év ügyfélkapcsolati területen szerzett munkatapasztalat
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• Minimum alapszintű angol és/vagy német nyelvtudás
• Kiváló kommunikációs készség
• Precizitás, pontosság

Amit kínálunk:
• Színvonalas munkakörnyezet
• Hosszú távú munkalehetőség
• Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
• Biatorbágy

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részletes szakmai önéletrajzát magyar nyelven a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése.

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő