www.cvonline.hu

Kiemelt ügyfélszolgálat

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 672283
lejárt

Dolgozz a Mind-Diák-nál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal multinacionális telekommunikációs partnerünknél kínálunk rugalmas időbeosztásban végezhető diákmunkát.

Feladatok:

  • Bejövő hívások kezelése
  • Hibaelhárítás folyamatának koordinálása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • A cég kiemelt illetve lakossági ügyfeleinek kiszolgálása

Elvárások:

  • Angol középszintű nyelvtudás (nyelvvizsga nem feltétel)
  • Műszaki dolgok irányába nyitottság.
  • Nappali tagozatos aktív jogviszony!

Munkavállalási idő: legalább fél év

Amit ajánlunk:

  • Órarendhez rugalmasan illeszkedő beosztás (Munkaidő: 0-24 órában rugalmas).
  • Cégen belüli előrelépésre van lehetőség
  • Komoly munkatapasztalatot, referenciát szerezhetnek ezen a területen dolgozó diákjaink.
  • Szakmai gyakorlatra van lehetőség.
  • órabér +ösztönző bér

Következő oktatás, munkakezdés időpontja várhatóan 2014. január vége. Jelentkezz időben, biztosítsd be a helyed!