www.cvonline.hu

Kiemelt ügyfélmenedzser

  • A hirdetés 1304 napja lejárt
50775-Kiemelt ügyfélmenedzserLink megjelenítése">

Partnerünk egy informatikai fejlesztéssel, gyártással és rendszerintegrációval foglalkozó, magyar magántulajdonú vállalat. Az értékesítő csapat erősítésére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Folyamatos kapcsolattartás meglévő ügyfélkörben;
  • A cég üzleti és minőségpolitikai szempontjainak figyelembevételével értékesítési tevékenység végzése, amely kiterjed a vállalat teljes termék- és szolgáltatás portfoliójának értékesítésére;
  • Új ügyfelek felkutatása (pénzügyi szektor);
  • Tenderek, ajánlatok, tárgyalások, szerződések, és megrendelések önálló menedzselése;
  • Az értékesítéshez kapcsolódó alapvető adminisztratív feladatok ellátása: ügyféladatbázis, CRM rendszer naprakészen tartása, értékesítés előrejelzés és tárgyalási riportok heti szintű vezetése;
  • Beszámolás a kereskedelmi igazgató felé.
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség (műszaki vagy gazdasági irány preferált);
  • Legalább 3 éves kereskedelmi, preferáltan IT rendszerek értékesítésében szerzett gyakorlat,
  • IT piac naprakész ismerete (megoldások, szolgáltatások, piaci szereplők)
  • Microsoft Windows és Office környezet készség szintű ismerete, használata;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség;
  • Legalább középfokú angolnyelv-ismeret;
  • Jó áttekintő és rendszerező képesség;
  • Megbízható, precíz munkavégzés;
  • Határozott, céltudatos, az értékesítés iránt motivált személyiség;
  • Proaktív szemlélet.
Pénzintézeti ügyfelek ismerete előnyt jelent.

Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését és Ön az elvárásoknak is megfelel, kérem, küldje el fényképes önéletrajzát és fizetési igényt is tartalmazó motivációs levelét magyar és angol nyelven a 50.775-ös referenciaszámra hivatkozva az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kattintson Link megjelenítése" target="_blank">ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat Link megjelenítése, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.