www.cvonline.hu

Kiemelt ügyfélmenedzser (Veszprém)

  • A hirdetés 667 napja lejárt

Ügyfelünk Magyarország egyik vezető informatikai cége, akik egyedülállóan széleskörű IT szolgáltatásokat nyújtanak. Több mint 25 éves fennállásukkal jelentős tapasztalatra tettek szert, amely biztosítja számukra a folyamatos növekedést és a stabil hátteret. Legyen Ön is részese a folyamatos sikereknek és jelentkezzen

KIEMELT ÜGYFÉLMENEDZSER

pozícióba. Olyan tapasztalt munkatársat keresünk, aki aktív kapcsolati rendszerével és sikerorientált attitűdjével képes értékesítési feladatainak ellátására.

Elsődleges felelősség:

A cég portfóliójába tartozó informatikai és irodatechnikai eszközök illetve magas hozzáadott értékű szolgáltatások direkt értékesítése nagyvállalati ügyfélkörben.

További feladatok, felelősségek:

• Új ügyfelek felkutatása,
• ügyféligények felmérése, üzleti lehetőségek generálása,
• ügyfélkapcsolatok ápolása, ügyfélmegtartás,
• szerződéskötés koordinálása, értékesítési folyamat nyomon követése.

Elvárások:

• Aktív meglévő kapcsolati rendszer végfelhasználói területen és gyártói szinten egyaránt,
• nagyvállalati és állami szektorban kiépített kapcsolati tőke,
• 2-4 év informatikai cégnél kereskedelmi pozícióban szerzett tapasztalat,
• felsőfokú végzettség,
• IT piac alapos ismerete (gyártók, disztribútorok, konkurencia),
• kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,
• pozitív attitűd és dinamikus hozzáállás,
• dinamizmus,
• ügyfélközpontúság,
• sikerorientáltság,
• gépjárművezetői engedély.

Előnyt jelent:

• Angol és/vagy német nyelvismeret

Amit ajánlunk:

• Versenyképes juttatási csomag,
• stabil, megbízható munkáltatói háttér,
• szakmai fejlődési lehetőség,
• magas műszaki és szolgáltatási színvonalú portfólió értékesítése profi műszaki csapat támogatásával.

Munkavégzés helye: Veszprém

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Veszprém
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol