www.cvonline.hu

Kiemelt Ügyfélkapcsolattartó - Key Account Manager

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 980625
lejárt

Az online kereskedés területén piacvezető partnerünk kiemelkedően magas és folyamatosan bővülő ügyfélállományának, valamint a megnövekedett piaci igényeknek köszönhetően bővíti csapatát kiemelt ügyfélkapcsolattartói munkakörben.

Nagy fontossággal bír a munkatársak megfelelő szakmai felkészítése. Éppen ezért a munkába állást megelőzően egy egyedi átfogó tréninget biztosítanak a jelölteknek, mely hozzásegíti a munkavállalókat a pénzpiacokon elérhető sikerekhez.

Feladatok:

  • Kiemelt ügyfeleinkkel való kapcsolattartás telefonon és esetenként személyesen
  • Ügyfeleink felkészítése és segítése a platformunk használatában
  • Naprakésznek lenni a gazdasági események terén
  • Ügyfelek tájékoztatása az új termékekről, piaci lehetőségekről
  • Meglévő ügyfelek megtartása, folyamatos kapcsolattartás

Elvárások:

  • Gazdasági, pénzügyi ismeretek
  • Alapszintű angol nyelvtudás
  • MS Office és Windows felhasználói szintű ismerete
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód

Személyiségbeli elvárások:

  • Megbízhatóság, diszkréció
  • Eredményorientált személyiség
  • Határozott, megnyerő fellépés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Jó szervezőkészség, precíz, pontos munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Magas alapbér
  • Több szintű jutalékrendszer
  • Extra bónuszok
  • Meglévő ügyfélkör
  • Teljes termékismeret és folyamatos képzés

  • Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődését, elérhetőségei megadásával Link megjelenítése töltsön fel önéletrajzot és az állásajánlat megjelölésével jelentkezzen az állásra. Mindezt két perc alatt megteheti, de lehetősége van e-mailben is elküldeni önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Ha kérdése van a munkakörrel kapcsolatban, hívja a +30 321 4547 telefonszámot .