Kiemelt ügyfélkapcsolati referens NÉMET/FRANCIA + ANGOL nyelvtudásokkal JO-1407-288714

  • A hirdetés 767 napja lejárt

Multinacionális Parterünk részére keressük bővülés céljából az új munkatársat az alábbi pozícióba:

Kiemelt ügyfélkapcsolati referens

NÉMET/FRANCIA + ANGOL nyelvtudásokkal

Fő feladatok:

  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás szóban és írásban
  • Ajánlatok, szerződések előkészítése
  • Ügyféladatbázis nyilvántartása, frissítése, karbantartása
  • Menedzserek munkájának támogatása (prezentációk és kimutatások készítése)
  • Üzleti folyamatok, projektek kivitelezésének támogatása
  • Egyéb adminisztratív jellegű munkavégzés

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább középfokú NÉMET/FRANCIA+ANGOL SZÓBAN ÉS ÍRÁSBAN egyaránt
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Kiváló kommunikációs és priorizáló képesség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzésre és egyben csapatmunkára való képesség
  • Megbízhatóság, rugalmasság

Amit partnerünk kínál:

  • Versenyképes juttatási csomag (Cafeteria, Bónusz)
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy stabil háttérrel rendelkező vállalatnál
  • Dinamikus csapat, összetartó kollégák

LELKES PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Munkavégzés helye:

Budapest

Email: E-mail cím megjelenítése