www.cvonline.hu

Kiemelt ügyfélkapcsolati munkatárs

  • A hirdetés 1143 napja lejárt

A WABERER’S INTERNATIONAL ZRT. Közép-Kelet Európa legnagyobb fuvarozási és szállítmányozási nagyvállalatának Kereskedelmi Igazgatósága az alábbi pozícióra keres munkatársat:

Feladatok:

  • Folyamatos kapcsolattartás az általa kezelt partnerkörrel, minőségi szolgáltatás biztosítása számukra;
  • Kezeli a megrendeléseket, nyomon követi a levállalt fuvarfeladatokat és biztosítja az ehhez szükséges információáramlást;
  • Rögzíti a fuvarfeladatokat és elhárítja a fuvarfeladatok során felmerülő problémákat;
  • Felel a partnerköréhez tatozó kintlévőségek behajtásáért;
  • Ellátja a fuvarfeladatokhoz kapcsolódó adminisztrációt;
  • Előkészíti a számlázást.

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség (logisztikai vagy külkereskedelmi terület);
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Biztos, tárgyalási szintű ANGOL nyelvtudás;
  • Pontos adminisztráció.

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség;
  • Fuvarozási és/vagy szállítmányozási, logisztikai területen szerzett tapasztalat;
  • Német nyelv ismerete.

A munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák:

  • Dinamikus, önállóan és csapatban egyaránt dolgozni tudó személyiség;
  • Precíz, pontos munkavégzés, monotonitástűrés;
  • Ügyfélorientált szemlélet;
  • Kitűnő kommunikációs készség, határozottság;
  • Problémamegoldó- és szervező készség;
  • Terhelhetőség.

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Kellemes munkahelyi légkör;
  • Kiválóan megközelíthető munkahely.

Munkavégzés helye: 1239 Budapest, Nagykőrösi út 351.

 Azonnali munkakezdéssel!

Kérjük, pályázatát - (fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajz és motivációs levél) „kiemelt ügyfélkapcsolati munkatárs” jeligével bérigény megjelölésével a következő címre juttassa el.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő