www.cvonline.hu

KIEMELT ÜGYFÉLKAPCSOLATI MUNKATÁRS

  • A hirdetés 134 napja lejárt

WABERER S INTERNATIONAL ZRT. Európa piacvezető komplett rakomány fuvarozója és Magyarország legnagyobb logisztikai szolgáltató cége az alábbi pozícióra keres munkatársat

Feladatok

  • Folyamatos kapcsolattartás az általa kezelt partnerkörrel, minőségi szolgáltatás biztosítása számukra
  • Kezeli a megrendeléseket, nyomon követi a levállalt fuvarfeladatokat és biztosítja az ehhez szükséges információáramlást
  • Rögzíti a fuvarfeladatokat és elhárítja a fuvarfeladatok során felmerülő problémákat
  • Felel a partnerköréhez tartozó kintlévőségek behajtásáért
  • Ellátja a fuvarfeladatokhoz kapcsolódó adminisztrációt
  • Előkészíti a számlázást

Elvárások

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség (logisztikai vagy külkereskedelmi terület)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Biztos, tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Pontos adminisztráció

Előnyt jelent

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Fuvarozási és/vagy szállítmányozási, logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • Egyéb európai idegen nyelvek ismerete, különösen német/francia nyelvek
  • Szükséges kompetenciák
  • Dinamikus, önállóan és csapatban egyaránt dolgozni tudó személyiség
  • Precíz, pontos munkavégzés, monotonitástűrés
  • Ügyfélorientált szemlélet
  • Kitűnő kommunikációs készség, határozottság
  • Problémamegoldó- és szervező készség
  • Terhelhetőség

Amit a Waberer's kínál

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes, fiatalos munkakörnyezet
  • Biztos munkaadói háttér
Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens, Szállítási ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Külkereskedelmi ügyintéző
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol