Kiemelt ügyfélkapcsolati munkatárs (kínai és/vagy koreai nyelvtudás)

  • A hirdetés 831 napja lejárt

TMX Mobile Solution Szerviz Kft

Elektronikai termékek javításával foglalkozó vezető gyártói garanciális márkaszerviz

munkatársat keres budaörsi telephelyre.

Főbb feladatok, munkák:

  • Kapcsolattartás a cég kiemelt partnereivel
  • Az ügyféligények megvalósulásának figyelemmel kísérése
  • Pályázati anyagok/tender anyagok összeállítása
  • Vezetői riportok készítése
  • Részvétel fejlesztési projektekben

Elvárások:

  • Felsőfokú iskolai végzettség (pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • Tárgyalóképes kínai és/vagy koreai nyelvtudás
  • Magas szintű MS Office (Excel, PowerPoint, Word) felhasználói ismeretek
  • Kiváló tárgyalási készség
  • Kiváló kommunikációs, szervező és problémamegoldó készség
  • Kezdeményező készség és felelősségvállalás
  • Önálló munkavégzés és precizitás
  • Utazási hajlandóság
  • Kiemelkedően jó prezentációs készség
  • Analitikai gondolkodás, jó elemző készség
  • B kategóriájú érvényes vezetői engedély

Előny:

  • Hasonló munkakörben eltöltött tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, hosszú távú együttműködés
  • Felelősségteljes, kihívást jelentő feladatok, projektek
  • Fiatal, dinamikus csapat, jó hangulat
  • Folyamatos szakmai fejlődés

Munkavégzés helye: Budaörs

Kérjük, részletes magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, valamint motivációs levelét bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre küldje.

Helyek Budapest
Pest
Fejér
Komárom-Esztergom
Kategória Gyártás / Termelés
IT / Informatika
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Koreai, Kínai