www.cvonline.hu

KIEMELT ÜGYFÉLKAPCSOLATI MUNKATÁRS ANGOL NYELVTUDÁSSAL

  • Company_icon Waberer's International Nyrt.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 19 napja lett aktiválva

A Waberer’s International Nyrt., Európa vezető nemzetközi komplett kamionrakomány szállítmányozója a saját flottával szolgáltatást nyújtó cégek szegmensében, és Magyarországon piacvezető a belföldi áruszállítás és komplex logisztikai szolgáltatások terén, az alábbi pozícióra keres munkatársat:

Feladatok

  • Folyamatos kapcsolattartás az általa kezelt partnerkörrel, minőségi szolgáltatás biztosítása számukra;
  • Kezeli a megrendeléseket, nyomon követi a levállalt fuvarfeladatokat és biztosítja az ehhez szükséges információáramlást;
  • Rögzíti a fuvarfeladatokat és elhárítja a fuvarfeladatok során felmerülő problémákat;
  • Felel a partnerköréhez tartozó kintlévőségek behajtásáért;
  • Ellátja a fuvarfeladatokhoz kapcsolódó adminisztrációt;
  • Előkészíti a számlázást.

Elvárások

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség (logisztikai vagy külkereskedelmi terület);
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Biztos, tárgyalási szintű angol nyelvtudás;
  • Pontos adminisztráció.

Előnyt jelent

  • Felsőfokú szakirányú végzettség;
  • Fuvarozási és/vagy szállítmányozási, logisztikai területen szerzett tapasztalat;
  • Egyéb európai idegen nyelvek ismerete, különösen spanyol/francia/olasz nyelvek.

Szükséges kompetenciák

  • Dinamikus, önállóan és csapatban egyaránt dolgozni tudó személyiség;
  • Precíz, pontos munkavégzés, monotonitástűrés;
  • Ügyfélorientált szemlélet;
  • Kitűnő kommunikációs készség, határozottság;
  • Problémamegoldó- és szervező készség;
  • Terhelhetőség.

Amit a Waberer's kínál

  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Kellemes, fiatalos munkakörnyezet;
  • Biztos munkaadói háttér.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens, Szállítási ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Kereskedelmi asszisztens, Külkereskedelmi ügyintéző
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol