www.cvonline.hu

Kiemelt Ügyfélkapcsolati Menedzser

  • A hirdetés 378 napja lejárt

A szünetmentes áramellátás területén piacvezető  AEG PS GmbH kizárólagos magyarországi képviseletét ellátó cég, felvételt hirdet az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Meglévő ügyfélkör (állami, telekom, banki, nagyvállalati ügyfelek, tervezők, kivitelezők) részére minőség szolgáltatásnyújtás, fejlesztés, műszaki szaktanács-adás és kapcsolattartás
  • Műszaki egyeztetés a megrendelőkkel, tárgyalások lebonyolítása, szerződések megkötése
  • Kivitelezési csoporttal a megoldások kidolgozása
  • Projektek értékesítési folyamatának nyomon követése
  • Munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Nagyvállalati vagy állami ügyfélkapcsolattartásban szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (villamosmérnök)
  • Informatikai, elektronikai, telekom, műszaki területen szerezett értékesítési tapasztalat
  • Angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszony
  • Szakmai felkészítés – termék és piac ismeret
  • Dinamikus, fiatal csapat
  • Gépkocsi, Ipad, mobiltelefon

Munkavégzés helye:

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő