www.cvonline.hu

Kiemelt ügyfélkapcsolati menedzser (Logisztikai terület)

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.09.16.
Hirdetés azonosító: 1077432

Megbízónk a logisztikai piacon ismert, több mint 25 éve dinamikusan fejlődő, stabil, biztos hátterű vállalat részére keresünk
Feladatok:

  • meglévő kiemelt ügyfél részére minőségi logisztikai szolgáltatásnyújtás,
  • folyamatos kapcsolattartás a megbízóval, napi operatív feladatok egyeztetése, koordinálása,
  • új projektek, megbízások fogadása,
  • az Ügyfél igényeinek folyamatos felmérése, azok megvalósítására megoldások kidolgozása, ezek nyomon követése, megvalósításának ellenőrzése,
  • rendszeres elégedettségmérés,
  • sérülések, reklamációk kezelése,
  • számlázás felügyelete, mellékletek karbantartása,
  • folyamatos együttműködés a raktárakkal, logisztikai csapattal,
  • a munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció elvégzése, kimutatások, statisztikák, jelentések készítése.

Elvárások:
  • felsőfokú végzettség,
  • többéves Key Account Manageri, partnerkezelési tapasztalat,
  • raktárvezetési tapasztalat,
  • csapat vezetésében szerzett tapasztalat,
  • erős kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • logisztikai szolgáltató és/vagy autóipari területen szerzett korábbi munkatapasztalat,
  • meggyőző kommunikációs készség (külföldi partnerrel való együttműködéshez szükséges),
  • céltudatos, strukturált gondolkodás és cselekvés,
  • kiváló problémamegoldó készség, önálló munkavégzés,
  • ügyfélcentrikus, proaktív személyiség.

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a megadott email címre a megpályázott munkakör és fizetési igény megjelölésével.