www.cvonline.hu

Kiemelt ügyfélkapcsolati menedzser / Key Account

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.09.07.
Jelentkezési határidő: 2016.09.26.
Hirdetés azonosító: 1026939

Külföldi gyártócégek kizárólagos hazai disztribúciójával foglalkozó, gyorsan fejlődő partnerünkhöz keresünk kiemelt ügyfélkapcsolati menedzser pozícióba új munkatársat.

Feladatok:

-Új csatornák kiépítése modern trade vonalon hipermarketekben, drogériákban, diszkont áruházakban és benzinkúthálózatokban a meglévő kapcsolatrendszer felhasználásával a következő kategóriákban: száraz élelmiszerek, valamint kozmetikai és háztartási termékek
-Partnerek részletes forgalmi és befektetési tervének elkészítése
-Stratégiai együttműködés feltételeinek biztosítása és működtetése
-Az üzletmenet folyamatosságának biztosítása proaktív vevő kapcsolattartással, magas szintű kiszolgálási szinttel, illetve a felmerülő problémák és konfliktusok gyors és hatékony kezelésével
-Piaci trendek, mechanizmusok, illetve versenytársak aktivitásainak folyamatos nyomon követése
-Többszintű kapcsolattartás kialakítása és működtetése a partnerekkel (beszerzés, készletgazdálkodás, operáció, marketing, áruházak stb.)

Elvárások:

-Minimum 5 éves releváns szakmai tapasztalat
-Élő kapcsolatrendszer modern trade vonalon (legalább 1-2 lánccal, pl. hipermarketek, drogériák, benzinkúthálózatok)
-FMCG szektor ismerete kiemelt előny
-Kiváló kommunikációs és tárgyalókészség
-Lendületes, dinamikus, optimista, ambiciózus, proaktív személyiség
-Legalább heti 1 nap eltöltése a miskolci irodában (szállás biztosított)
-Angol nyelvtudás előny, de nem feltétel
-Saját gépjármű előny, de nem feltétel

Amit kínálunk:

-Versenyképes juttatási csomag; versenyképes alapfizetés + forgalomarányos jutalék
-Céges laptop és mobiltelefon
-Céges autó a próbaidő lejártát követően
-Lendületes, motivált csapat
-Kiváló karrierlehetőség egy gyorsan fejlődő cégnél

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján