www.cvonline.hu

Kiemelt ügyfélkapcsolati menedzser (key account manager)

  • A hirdetés 779 napja lejárt

A magyarországi állatgyógyászati nagykereskedelem piacvezető vállalata keres

 kiemelt ügyfélkapcsolati menedzser
(key account manager)

A leendő munkatárs feladatai:

  • kiemelt ügyfélkör kezelése és üzletfejlesztési tevékenység ellátása
  • termék belistázás, store checking, akciók kidolgozása valamint megvalósítása
  • folyamatos kapcsolattartás a kiemelt partnerekkel
  • kisállat eledel termékkör értékesítése
  • napi partnerlátogatás, szaktanácsadás biztosítása a cég ügyfelei számára
  • új értékesítési lehetőségek felkutatása
  • megrendelések felvétele és az ehhez kapcsolódó nyilvántartás elkészítése
  • piackutatás, az ügyfelek igényeinek felmérése, új ügyfelek szerzése
  • a cég képviselete rendezvényeken, szakmai bemutatókon

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • legalább 2 éves területi képviselői tapasztalat preferáltan kisállat eledel piacon
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • magabiztos számítástechnikai ismeretek (emelt szintű Excel táblázatkezelési ismeretek)
  • főiskolai/egyetemi oklevél és folyékony angol nyelvtudás előnyt jelent
  • értékesítés orientált, motivált személyiség
  • jó fellépés és tárgyalókészség
  • kiváló kapcsolatteremtő-, beszéd-, és kommunikációs készség
  • jó szervező és problémamegoldó készség
  • dinamikus, stressztűrő, pozitív személyiség

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely
  • versenyképes bér- és juttatási csomag
  • céges gépjármű és telefon
  • jó munkakörülmények
  • fejlődési lehetőség
  • változatos munkafeladatok egy lendületes fiatal csapat részeként

Amennyiben Ön a fenti kritériumoknak megfelel és állásajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy a munkaköri megnevezés megjelölésével magyar- és angol nyelvű szakmai önéletrajzát, valamint motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése email címre küldje.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő