Kiemelt ügyfélkapcsolati menedzser / Key Account (Budapest, VII kerület)

  • A hirdetés 259 napja lejárt

Delta Distribution Hungary Kft

Kereskedelmi láncok területén disztribúcióval foglalkozó, dinamikusan fejlődő cégként keressük kiemelt ügyfélkapcsolati menedzser pozícióba új munkatársunkat.

Kiemelt ügyfélkapcsolati menedzser / Key Account
(Budapest, VII kerület)

FŐBB FELADATAID:

  • Új csatornák kiépítése a hagyományos, kényelmi élelmiszerláncok, diszkontláncok, és benzinkúthálózatokban a meglévő kapcsolatrendszered felhasználásával a következő kategóriákban: száraz élelmiszerek, kozmetikai termékek, háztartási vegyi termékek és lakástextil termékek
  • Partnerek részletes forgalmi és befektetési tervének elkészítése
  • Stratégiai együttműködés feltételeinek biztosítása és működtetése
  • Az üzletmenet folyamatosságának biztosítása proaktív vevő kapcsolattartással, magas szintű kiszolgálási szinttel, illetve a felmerülő kihívások gyors és hatékony kezelésével
  • Piaci trendek, mechanizmusok, illetve versenytársak aktivitásainak folyamatos nyomon követése
  • Teljes körű kapcsolattartás kialakítása és működtetése a partnerekkel (beszerzés, készletgazdálkodás, operáció, marketing, áruházak stb.)

ELVÁRÁSAINK:

  • FMCG területen szerzett min 3 éves tapasztalat
  • Élő kapcsolatrendszer a területen
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalókészség
  • Lendületes, dinamikus, optimista, ambiciózus, proaktív személyiség

ELŐNY, DE NEM FELTÉTEL:

  • Saját gépjármű

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes alapfizetés
  • Forgalomarányos jutalék
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Céges autó a próbaidő lejártát követően
  • Lendületes, motivált csapat
  • Kiváló karrierlehetőség egy gyorsan fejlődő cégnél

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest, VII. kerület

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő