www.cvonline.hu

KIEMELT ÜGYFÉLKAPCSOLATI ADMINISZTRÁTOR

  • A hirdetés 1239 napja lejárt

A WABERER’S INTERNATIONAL ZRT. Közép-Kelet Európa legnagyobb fuvarozási és szállítmányozási nagyvállalatának Kereskedelmi Igazgatósága az alábbi pozícióra keres munkatársat:

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a kiemelt külföldi partnerekkel: fizetési emlékeztetők kiküldése, kintlévőség-kezelés;
  • Megbízások, fuvarfeladatok rögzítése, partneradatok feltöltése;
  • Számlázási folyamatok előkészítése;
  • Fuvarlevelek szkennelése, feltöltése;
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal.

Elvárások:

  • Min. Középfokú végzettség;
  • Középfokú angol nyelvtudás;
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek.

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Német vagy egyéb, más idegen nyelvi ismeret.

A munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák:

  • Precíz, pontos munkavégzés;
  • Monotonitástűrés;
  • Türelmes, alkalmazkodó személyiség;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Ügyfélorientált hozzáállás.

Amit kínálunk: Szakmai fejlődési lehetőség, kellemes munkahelyi légkör.

Munkavégzés helye: 1239 Budapest, Nagykőrösi út 351.

 Azonnali munkakezdéssel!

 Kérjük, pályázatát - (fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajz és motivációs levél) - a megpályázott pozíció „ka adminisztrátor” jeligével, bérigény megjelölésével az alábbi címre juttassa el.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő