www.cvonline.hu

Kiemelt Ügyfélkapcsolat-tartó

  • A hirdetés 383 napja lejárt

 A Lindström Kft egy textilipari szolgáltatásokat nyújtó, nemzetközi hálózattal rendelkező cég. Dinamikusan fejlődő tevékenységünk további erősítéséhez pályázatot írunk ki az alábbi pozíció betöltésére:

Kiemelt Ügyfél-kapcsolattartó

FELADATOK:

  • Személyes kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • Látogatások tervezése, megszervezése
  • Új termékek, szolgáltatások értékesítése a meglévő ügyfeleknek
  • Értékesítési tervek készítése, értékesítési stratégia meghatározása és koordinálása
  • Tárgyalások lebonyolítása cégvezetőkkel, döntéshozókkal
  • Ügyfélpanaszok fogadása, rögzítése és kezelése személyesen, írásban és telefonon
  • Ügyfelek problémáira megoldási javaslatok, prezentációk, ajánlatok, szerződések készítése, aktualizálása
  • Felmondások megelőzése
  • Együttműködés a cégen belül a társosztályokkal
  • Jelentések, riportok készítése az ügyfeleknek és a vezetőknek

ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú végzettség
  • Ügyfélszolgálati tapasztalat, preferáltan szolgáltatási területen (B2B)
  • Értékesítési tapasztalat, elsősorban szolgáltatási területen (B2B)
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Erős MS Office felhasználói ismeretek (Word, Excel, Outlook)
  • Kiváló adatelemző készség
  • Nyitott, érdeklődő, proaktív személyiség
  • Angol nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes jövedelem
  • fő állású munkaviszony
  • dinamikus csapat
  • multinacionális cég szakmai támogatása
  • szakmai továbbképzések
  • szakmai fejlődés és előrelépés lehetősége

EGYÉB INFORMÁCIÓ AZ ÁLLÁSRÓL:

  • Munkavégzés helye: Budapest

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Ügyfélszolgálat
  • Kiemelt ügyfél kapcsolattartó
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Angol

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol