Kiemelt Ügyféladatbázis / Ügyfél Kapcsolattartási Specialista(Referenciaszám: PJ2638)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.01.11.
Jelentkezési határidő: 2014.02.21.
Hirdetés azonosító: 734221
lejárt

Egy világszerte jól ismert multinacionális vállalat budapesti szolgáltató központjának megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Kiemelt Ügyféladatbázis / Ügyfél Kapcsolattartási Specialista

Feladatok:
A partnercég kiemelt ügyfélkörének (top 100 ügyfelének) támogatásában, a számukra nyújtott szolgáltatásban való részvétel
- Testre szabható riporting rendszer kialakítása, üzemeltetése és menedzselése
- Speciális riportok, elemzések összeállítása a rendelkezésre álló üzleti adatok alapján

- A kiemelt ügyfélkörrel, illetve társ osztályokkal történő közvetlen kapcsolattartás globális szinten

- Adatbázis modellezés, adatkapcsolatok definiálása
- Adatbázis hibák keresése, kiszűrése és javítása

Elvárások:
- Felsőfokú végzettség
- Folyékony, tárgyalási szintű angol nyelvtudás

- Adatbázis felépítésében és kezelésében szerzett tapasztalat

- Kiváló MS Excel és MS Access ismeret

- Kiváló analitikus készség, rendszerszemlélet

- Kiváló kommunikációs, tárgyalási és prezentációs készség

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes fizetés
- Hosszú távú munkalehetőség

- Stabil kiszámítható környezet, dinamikus csapat
- Kiváló munkahelyi környezet és vállalati légkör

Kérjük, magyar és angol nyelvű, fényképpel ellátott, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Palatinus Andrea kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Tekintse meg új álláskereső weboldalunkat mérnökök számára:
Link megjelenítése

Kattintson Facebook profilunkon a Tetszik gombra, ha elsőként szeretne értesülni legfrissebb mérnök kereséseinkről:Link megjelenítése