Kiemelt ügyfél referens (értékesítő) - Győr (Referenciaszám: OE-1429)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.25.
Jelentkezési határidő: 2016.06.04.
Hirdetés azonosító: 1015811

Feladatok:

  • Új ügyfelek felkutatása, meglévő ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • Szerződések előkészítése, valamint telefonon történő szerződéskötés
  • A saját ügyfélportfólió gondozása (ügyfelek megkeresése, a felmerülő problémák megoldása, a megoldások nyomon követése)
  • Meghatározott kampányok végrehajtása
  • A jövőbeni kapcsolatok építése, az együttműködési feltételek biztosítása

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség
  • Értékesítésben és/vagy ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Pontosság, következetesség
  • Ügyfélközpontúság
  • Kiváló kommunikációs szóban és írásban egyaránt
  • Innovációs érzék, rendszerszemlélet

A munkáltató ajánlata:

  • Azonnali munkába állási lehetőség
  • Teljes munkaidős munkaviszony
  • Egy műszakos munkarend
  • Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatási csomag

Munkavégzés helye: Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. Magyarország vezető energiaszolgáltatója számára keres kiemelt ügyfél referens (értékesítő) pozícióra munkavállalót győri munkavégzésre.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése-email címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó OE-1429-ös referenciaszámot!

Részletes tájékoztatásra a 06 20 331 18 01-es telefonszámon, valamint személyesen Győrben az Attila utca 6. szám alatt van lehetőség.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Régió Győr
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő