www.cvonline.hu

Kiemelt tervezőmérnök (villamos felsővezeték) - Budapest

  • A hirdetés 1202 napja lejárt

A MÁV Zrt. Fejlesztési és beruházási főigazgatósága munkatársat keres

Kiemelt tervezőmérnök

(villamos felsővezeték)

Budapest

pozícióba

Főbb feladatok:

  • Vasúti villamos felsővezeték tervezése, kapcsolódó ajánlatkérési dokumentációk és költségbecslések készítése,
  • a tervezéshez szükséges adatok beszerzése, helyszíni adatgyűjtés,
  • kapcsolattartás egyéb szakági tervezőkkel (különös tekintettel a felsővezetéki oszloptranszformátor, illetve FET, HETA szakágakkal), a megbízó képviselőivel, szakhatóságokkal,
  • tervellenőri feladatok ellátása.

Követelmények:

  • egyetemi/főiskolai szintű gépészmérnöki vagy villamosmérnöki végzettség,
  • MÁV-nál használatos villamos felsővezeték tervezése terén szerzett tervezői tapasztalat,
  • mérnök kamarai tervezői jogosultság,
  • magas szintű felhasználói számítástechnikai ismeretek: AutoCAD, Word, Excel,
  • precizitás, terhelhetőség, proaktivitás, projektszemlélet,
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség, felelősségteljes munkavégzés, csapatszellem,
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély.

A munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • kiterjedt partnerkapcsolati rendszer nagyvasúti villamos felsővezetéki tervezői, építői, üzemeltetői, illetve tervjóváhagyói, szakhatósági területeken,
  • idegen nyelv ismerete angol vagy német.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezési határidő: 2014. augusztus 31

Jelentkezés módja: szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel az alábbi email-címre

Helyek Pest
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő