www.cvonline.hu

Kiemelt tervezőmérnök épületgépész (Budapest)

  • Az állásajánlat lejárt.

MÁV Zrt.
Kiemelt tervezőmérnök épületgépész

Helység
Budapest

Terület
Pálya- és mérnöki létesítmények (pálya- és eszközgazdálkodás, karbantartás)

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről  gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja  el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több, mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára a vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok

  • a pályavasúti szakterület komplex fejlesztési, átépítési, felújítási és kárelhárítási munkái előkészítéseként a megvalósításhoz szükséges tervezési feladatok ellátása és szakmai irányítása,
  • a tervezési munkafolyamat ellenőrzése, a tervek megfelelő színvonalon történő elkészítésének biztosítása. Tervezési feladatok végrehajtásának teljes körű koordinálása.
  • a szakterület elvárásainak megfelelően elkészített tervdokumentációk ellenőrzése, véleményezésre, ill. jóváhagyásra történő felterjesztése,
  • a szokványostól eltérő kivitelezések során szükség szerint tervezői művezetési feladatok ellátása,
  • közreműködik a szakterületét érintő új szerkezetek bevezetésével kapcsolatos jóváhagyási eljárásokban.
  • tervszállítási határidők figyelemmel kísérése, azok teljesítésének biztosítása,
  • a Műszaki tervezés vezető részére a szakmai levelezés előkészítése, szakmai tárgyalások levezetése, megbeszélések koordinálása.
  • kapcsolattartás szakhatóságokkal, hatósági iratok, felmérési adatok rendszerezése, hatósági iratok, felmérési adatok és egyéb kapcsolódó iratok, okmányok rendszerezett archiválásának felügyelete. Közreműködés a hatósági eljárásokban.

A munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség (műszaki)
  • szakterülethez tartozó mérnök kamarai tagság, tervezői jogosultság
  • 8 év szakmai gyakorlat

2016.12.08

Bővebb felvilágosítást ad
Kovács Rita 1/511-4510 / 01/45-10

Várjuk jelentkezését!

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Építés / Ingatlan, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest