www.cvonline.hu

Kiemelt telesales munkatárs

  • A hirdetés 1237 napja lejárt

Díjazott call center partnerünk dinamikusan bővülő csapatába új munkatársakat keresünk az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:

  • Kimenő hívások kezdeményezése, meglévő ügyfelek felkeresése telefonon keresztül,
  • Kiemelt termékek, szolgáltatások értékesítése,
  • A hívásokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.

Keresett munkatársunk:

  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezik,
  • Telefonos vagy személyes értékesítés területén legalább fél éves tapasztalatot szerzett,
  • Szívesen kezdeményez telefonos hívásokat, jó kapcsolatteremtő képesség jellemzi,
  • Önálló munkavégzésre képes, megbízható, határozott.

Amit mi kínálunk:

  • 4, 6 vagy 8 órában történő munkavégzés,
  • Versenyképes fizetés, fix alapbér+ teljesítményarányos jutalék
  • Teljeskörű képzést biztosítunk új munkatársainknak a munkavégzést megelőzően,
  • Biztos vállalati háttér, hosszú távú együttműködés.

Munkavégzés helye:

Budapest, 14. kerület

Kapcsolat:

Jelentkezni önéletrajzzal az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő