www.cvonline.hu

Kiemelt telemarketinges munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 739035

Partnerünk folyamatosan bővülő csapatába munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Kimenő hívások kezdeményezése számítógépes rendszerben,
  • Telekommunikációs szolgáltatásokkal, termékekkel kapcsolatos érdeklődés felkeltése, értékesítés, kizárólag meglévő ügyfelek részére,
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség,
  • Telefonos vagy személyes értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • Határozott, proaktív kommunikációs stílus,
  • Rugalmas, pozitív személyiség.
Amit kínálunk:
  • Teljes- vagy részmunkaidős munkavégzés,
  • Versenyképes fizetés, fix alap + jutalék,
  • A munkavégzés megkezdése előtt teljeskörű tréninget biztosítunk,
  • Leendő munkavállalóinkkal hosszú távon kívánunk együttműködni,
  • Lelkes, fiatalos csapat, igényes munkakörnyezet várja új munkatársainkat
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Jelentkezni önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése e-mail címen lehet.