www.cvonline.hu

Kiemelt telefonos értékesítő munkatárs

  • A hirdetés 1287 napja lejárt

Partnerünk megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Kimenő hívások kezdeményezése számítógépes rendszerben,
  • Kiemelt szolgáltatásokkal, termékekkel kapcsolatos érdeklődés felkeltése,
  • Ajánlattétel, szerződéskötés,
  • Hívásokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok.

Elvárások

  • Középfokú végzettség és/vagy hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • Határozott kommunikáció, magabiztos fellépés,
  • Értékesítői attitűd, nyitott személyiség,
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Teljes- vagy részmunkaidős munkavégzés,
  • Versenyképes fizetés, fix alap + jutalék,
  • Képzések, fejlődési lehetőség
  • Biztos vállalati háttér,
  • Lelkes, fiatalos csapat, jó munkakörnyezet.

Munkavégzés helye:

Budapest, 14. kerület

 Kapcsolat:

Jelentkezni önéletrajzzal az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő