www.cvonline.hu

Kiemelt telefonos értékesítési munkatárs

Hozzáadva: 2017.06.10.
Hirdetés azonosító: 1159171

XIII. kerületi, irodai munkavégzéssel, hétfőtől péntekig 8:00 - 20:00 óra között teljes és részmunkaidőben BIZTOSÍTÁSI területre keresünk kollégákat az alábbi pozíciónkra: Bérezés: havi bruttó bér az első hónaptól kezdve: 180.000 Ft, megkereshető nettó jutalék: 50.000 - 350.000 Ft között.
Feladatok:
  • Hazai piacon jelentős szerepet betöltő biztosítási cég ajánlatával lakossági ügyfeleinek felkeresése telefonon keresztül
  • Ügyfelek teljes körű tájékoztatása az aktuális szolgáltatásokról és szerződéskötési feltételekről
  • Megrendelések adminisztrációja, meglévő szerződések aktualizálása és minden egyéb ezekhez tartozó adminisztratív feladatok elvégzése
  • Ügyféladatbázis kezelése, fejlesztése, frissítés

Elvárások:
  • Diploma vagy biztosítás közvetítői (BOI) vizsga
  • Kommunikatív személyiség
  • Értékesítői véna
  • Gyakorlati számítógépes ismeretek

Juttatások:
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Kiemelt fix alapbér
  • Jutalék már az első értékesítéstől
  • Nincs visszaírás
  • Teljes vagy részmunkaidős foglalkoztatás
  • Előrelépési lehetőség
  • Irodai környezet

Előnyök:
  • Call center, értékesítési vagy pénzügyi területen szerzett tapasztalat

  • Jelentkezni önéletrajzzal a megadott e-mail címen lehet.

Munkavégzés helye:
  • Budapest