www.cvonline.hu

Kiemelt szakértő I.

  • A hirdetés 1074 napja lejárt

A MÁV Zrt. Vagyonkezelési és Gazdálkodási Igazgatósága
munkatársat keres

munkakörbe

Fő feladatai:

  • Részvétel vagyonrendezési stratégia kialakításában.
  • Javaslattétel vagyonrendezéssel és vagyonkezeléssel kapcsolatos projektek indítására.
  • A MÁV Zrt. tevékenységéhez kapcsolódó vasútüzemi ingatlanfejlesztéseket szolgáló projektek előkészítése, indításában való közreműködés, a kiemelt vagyonrendezéssel és vagyonkezeléssel kapcsolatos projektek irányítása, menedzselése.
  • A MÁV Zrt. által vasútüzemi célokra nem használt ingatlanok vagyonrendezés keretében a Magyar Állam részére történő átadásának koordinációja.
  • Javaslattétel az ingatlan portfolióelemek fejlesztésére, forrásbővítési lehetőségek vizsgálata, menedzselése.
  • Kapcsolattartás az érintett állami szervek munkatársaival.
  • Ingatlanhasznosítási, vagyonrendezési célrendszer kidolgozása, érvényesülésének ellenőrzése.
  • A vasútüzem számára szükséges és nem szükséges ingatlanok meghatározása.
  • Az ingatlanhasznosítás és a vagyonkezelés fejlesztési irányaira vonatkozó javaslat előkészítése.
  • Hasznosítási tervek, pénzügyi bevételek tervezése, hasznosítás előkészítése.
  • A hatáskörébe tartozó feladatok ellátása során, az ingatlanok elbirtoklására utaló tények dokumentálása és ennek továbbítása.
  • Vagyonkezeléssel, vagyongazdálkodással és ingatlangazdálkodással kapcsolatos egyéb feladatok végrehajtása, koordinációja, utókövetése, elemzése, kiértékelése.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • állami felsőfokú jogi, műszaki vagy gazdasági iskolai végzettség
  • középfokú angol és/vagy német nyelvismeret
  • felhasználó szintű számítógépes alkalmazási ismeretek (MS Word, MS Excel)
  • 8 év szakmai gyakorlat
  • szakterületre vonatkozó jogszabályok, rendeletek ismerete

A munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezési határidő: 2014. november 09.

Jelentkezés módja: Szakmai önéletrajz és motivációs levél küldése az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol