www.cvonline.hu

Kiemelt Szakértő I.

  • A hirdetés 156 napja lejárt

MÁV Zrt.

Helység Budapest
Terület beszerzések/közbeszerzések
Foglalkoztatás formája
határozatlan
Munkaidő teljes

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok

  • a beszerzési, közbeszerzési eljárásokban jogi szakértői feladatok ellátása
  • a beszerzési, közbeszerzési eljárások szerződéstervezeteinek elkészítése
  • részvétel az előkészítő/bíráló bizottságok munkájában
  • a döntésre irányuló előterjesztések jogszabályi és belső utasításoknak történő megfelelőségének vizsgálata
  • a Közbeszerzési Döntőbizottság előtt a közbeszerzési eljárásokkal kapcsolatos jogorvoslatok során képviselet ellátása
  • közbeszerzési kérdésekben vélemények, állásfoglalások előkészítése

A munkakör betöltésének feltételei

  • jogi egyetemi végzettség
  • legalább 8 év szakmai gyakorlat (ezen belül- legalább 1 éves, közbeszerzési eljárások teljes körű lebonyolításában szerzett szakmai tapasztalat)

Előnyt jelent

  • közbeszerzési referens vagy közbeszerzési szakjogász végzettség
  • jogi szakvizsga
  • nagyvállalati tapasztalat

Amit ajánlunk

  • hazai nagyvállalati környezet
  • fiatal, lelkes csapat
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • béren kívüli juttatások
  • utazási kedvezmény

További információ
kezdés az elbírálást követően azonnal
Bővebb felvilágosítást ad:
Gruber Mónika 511-39-80

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Közigazgatás / Államigazgatás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő