www.cvonline.hu

Kiemelt román nyelvű telefonos munkatárs

  • A hirdetés 866 napja lejárt

Magyarország egyik vezető call centere számára új munkatársakat keresünk az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:

  • Bejövő hívások fogadása (65%), kimenő hívások kezdeményezése (35%), meglévő ügyfélkörben
  • Kiemelt termékekhez kapcsolódó rendelésfelvétel, információs vonal biztosítása, termékértékesítés meleg hívások által
  • A hívásokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Keresett munkatársunk:

  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezik,
  • Aktív román nyelvtudással rendelkezik,
  • Telefonos vagy személyes ügyfélszolgálat/értékesítés területén legalább fél éves tapasztalatot szerzett,
  • Jó kapcsolatteremtő képesség jellemzi,
  • Önálló munkavégzésre képes, megbízható, határozott.

Amit mi kínálunk:

  • 8 órában történő munkavégzés,
  • Versenyképes fizetés, fix alapbér+ teljesítményarányos jutalék
  • Teljeskörű képzést biztosítunk új munkatársainknak a munkavégzést megelőzően,
  • Biztos vállalati háttér, hosszú távú együttműködés.

Munkavégzés helye:

Budapest, 14. kerület

Kapcsolat:

Jelentkezni önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése e-mail címen lehet.

referenciaszám: „BK Román”