www.cvonline.hu

Kiemelt Privát Banki Tanácsadó

  • A hirdetés 620 napja lejárt

 OTP Private Banking High Net Worth Individuals szegmensre fókuszáló

 Kiemelt Privát Banki részlege

  munkatársat keres

Feladatok:

  • A Kiemelt Privát Banki ügyfelek teljes körű kiszolgálása mind befektetési banki, mind kereskedelmi banki vonalon
  •  Az ügyfelek számára hosszú távú és átfogó vagyonkezelési koncepció kialakítása, amely kiterjed a nem pénzügyi vagyonelemekre, illetve adózással kapcsolatos tanácsadásra is.
  • Új ügyfelek akvirálása
  • Elemzések készítése a befektetési tanácsadási folyamattal kapcsolatosan

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás (egyéb nyelvismeret előny)
  • Legalább 5 éves tapasztalat befektetési területen, ebből minimum 2 év privát banki területen szerzett munkatapasztalat
  • Kiemelkedő kapcsolatteremtő készség
  • Értékesítési készség
  • Tárgyalási, prezentációs készség

Előny:

  • Befektetési területen szerzett posztgraduális képesítés (EFFAS, CFA)

Jelentkezési határidő: 2016. március 31.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a  Jelentkezés gombra!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol