www.cvonline.hu

Kiemelt pénzügyi munkatárs

Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 1195478

Keszthelyi Partnercégünk részére keresünk kiemelt pénzügyi munkatársat. Könyvelési és vevői folyószámla kezelési feladatok koordinálására
Feladatok:

  • Vevői kintlévőség egyeztetések
  • Zárlati feladatokban meghatározott ellenőrzések elvégzése
  • Szakterülethez tartozó szakértői feladatok ellátása
  • Folyamatfejlesztések megvalósításában való részvétel
  • Projekt munkában való részvétel
  • 2-3 fő munkájának koordinálása

Elvárások:
  • Pénzügyi szakirányú legalább középfokú végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • 3-5 éves pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Gyors helyzetfelismerés, önnálóság
  • 2-3 éves vezetői tapasztalat

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség

Előnyök:
  • ERP vállalatirányítási rendszer ismeret

Nyelv:
  • Magyar

  • Önétrajzát küldje a [e-mail] címre. Bővebb információ a 70/4403597 telefonszámon.

Munkavégzés helye:
  • Keszthely