www.cvonline.hu

Kiemelt pénzügyi előadó - Szombathely

  • A hirdetés 215 napja lejárt

 Az Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt. kárrendezési területe

 KIEMELT PÉNZÜGYI ELŐADÓ

 munkatársat keres.

 Munkavégzés helye: AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Országos Kárrendezési Központ
(9700 Szombathely, Paragvári utca 17.)

Leendő munkatársunk feladatai:

  •  kárkifizetések pénzügyi ellenőrzése,
  • kárkifizetések indítása,
  • könyvelési feladatok elvégzése,
  • pénzügyi kimutatások/elemzések készítése,
  • felügyeleti adatszolgáltatás.

 Munkakör betöltésének feltételei:

  •  közgazdasági szakirányú végzettség,
  • pénzügyi és könyvelési területen szerzett tapasztalat,
  • ügyfél-központú gondolkodás,
  • megbízható, pontos, precíz, önálló munkavégzés,
  • új ismeretek iránti fogadókészség, önálló és felelősségteljes probléma megoldás,
  • számítógép-felhasználói ismeretek önálló alkalmazása. (irodai alkalmazások)

 Amit kínálunk:

  •  multinacionális háttér,
  • változatos, önálló és felelősségteljes munkavégzés,
  • izgalmas szakmai kihívások és fejlődési lehetőség.

 Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat csapatának, úgy 2016. július 3-ig - jövedelemigény megjelölésével - jelentkezzen a E-mail cím megjelenítése email címen.

Helyek Vas
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő