www.cvonline.hu

Kiemelt partner kapcsolattartó

  • A hirdetés 481 napja lejárt

A Brands.hu online kereskedelmi cégcsoport keres a csapatába

kiemelt partner kapcsolattartót,

aki Budapesten és más nagyvárosokban a legjobb szórakozóhelyekkel, éttermekkel, fürdőkkel, szépségszalonokkal, üzletekkel, mozikkal, bárokkal, klubokkal, kulturális programok szervezőivel

örömmel köt üzletet a megbízásunkból.

Feladatok

  • Új partnerek megkeresése és szerződéskötés a partnerekkel
  • Meglévő partnerek kezelése
  • Országos, regionális és lokális programtematikák megszervezése
  • Szolgáltatási csomag terméktámogatás a partnerek részére
  • Az ajánlatok életciklusának végigkísérése, kapcsolattartás a partnerekkel

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Alapfokú online kereskedelmi ismeretek
  • Nagyfokú önállóság, terhelhetőség, motiváltság, dinamizmus
  • Erős, kimagasló kommunikációs készség, határozott fellépés
  • Magas felhasználói szintű MsOffice ismeret.
  • Számlaképesség

Előny

  • Kialakult kapcsolatrendszer
  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Német vagy horvát nyelv ismerete.

Mit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér
  • Nagyon jófej csapat
  • Kihívásokkal teli, változatos és mozgalmas feladatok
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Jelentkezés 2015 szeptember 30-ig fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelelölésével az alább megadott e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Szabadúszó/ Vállalkozó