www.cvonline.hu

Kiemelt partner kapcsolattartó

  • A hirdetés 689 napja lejárt

Online kereskedelmi piac vezető cégcsoportja, fiatalos és dinamikus csapatába keres energikus és motivált

kiemelt partner kapcsolattartót,

aki Budapesten és más nagyvárosokban a legjobb éttermekkel, fürdőkkel, szépségszalonokkal, üzletekkel, mozikkal, bárokkal, klubokkal és még sok érdekes vállalkozással bővítik ügyfélkörünket.

Feladatok

  • Új partnerek megkeresése és szerződéskötés a partnerekkel
  • Meglévő partnerek kezelése, aktiválása.
  • Országos, regionális és lokális programtematikák megszervezése.
  • Szolgáltatási csomag terméktámogatás a partnerek részére.
  • Az ajánlatok életciklusának végigkísérése, kapcsolattartás a partnerekkel

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Alapfokú online kereskedelmi ismeretek (Google Analytics, Facebook Marketplace)
  • Nagyfokú önállóság, terhelhetőség, motiváltság, dinamizmus
  • Erős, kimagasló kommunikációs készség, határozott fellépés
  • Magas felhasználói szintű MsOffice ismeret.
  • B típusú jogosítvány

Rémisztően hangzik? A munka keményebb lesz, garantáljuk. Olyanokat várunk, akik szakmailag fejlődni szeretnének, ezért hajlandóak tenni és menni.

Előny

  • Kialakult kapcsolatrendszer
  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Német vagy horvát nyelv ismerete.

Mit kínálunk

  • Bejelentett állás, fix fizetés
  • Juttatási rendszer
  • Mobiltelefon
  • Stabil vállalati háttér
  • Nagyon jófej csapat
  • Kihívásokkal teli, változatos és mozgalmas feladatok
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkaidő:

  • 8 órában

Munkavégzés helye:

  • Budapest
Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Marketing / Reklám / Média / PR
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő