Kiemelt összeszerelő-Székesfehérvár (Referenciaszám: PJ4366)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.15.
Jelentkezési határidő: 2016.09.20.
Hirdetés azonosító: 1026566
lejárt

Székesfehérvári Videotonnál lévő partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Összeszerelő

Feladat:
- Összeszerelés

Elvárások:
- forrasztási tapasztalat

Amit kínálunk:
- 1 műszak
- Versenyképes bérezés

- Ingyenes cégesjáratok
- Cafeteria rendszer
- Saját állomány

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Sztari Bojána kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy az E-mail cím megjelenítése e-mailen az címre. Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: 20/915-5994

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

Egyéb hasonló állások Önnek
ÉRTÉKESÍTÉSI ADMINISZTRÁCIÓS ASSZISZTENS

ERGONOM Kft.

Az ERGONOM Munkavédelmi Szolgáltató Kft. magya...
Budapest

Front Desk – Ügyfélkiszolgáló

COPYGURU

Budapest piacvezető fénymásoló hálózata ügyfélk...
Budapest

ELEKTROTECHNIKUS

persona service Offenbug

2 fő ELEKTROTECHNIKUST keresünk hosszútávra Of...