www.cvonline.hu

Kiemelt Online Ügyfél manager

  • A hirdetés 549 napja lejárt

Az MTT Média Kft. portfóliójába tartozó online marketing termékek és szolgáltatások értékesítése új és meglévő ügyfelek részére.

  • Telefonos, e-mailes ügyfél megkeresések indítása adatbázisból
  • Online analitikák, elemzések elkészítése
  • Ajánlatok, specifikációk elkészítése, prezentáció megtartása
  • Ügyfél találkozókon való részvétel
  • Megrendelések, szerződések megkötése
  • Utánkövetés, felül értékesítés

Részleg

értékesítés

Elvárás

  • Online affinitás, social média, google szolgáltatások üzleti előnyeinek ismerete
  • Hazai KKV szektorban szerzett értékesítési tapasztalat
  • Tárgyalóképes kommunikációs készség
  • Siker és eredmény centrikus hozzáállás, motiválhatóság
  • Kulturált, üzleties megjelenés
  • Utazási hajlandóság
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

Értékelt kvalitások

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzés, jó szervező készség
  • Angol nyelvtudás
  • Saját gépkocsi – nem feltétel

Amit nyújtunk

  • Gyakorlati és elméleti betanítás
  • Folyamatos magas színvonalú képzés
  • Szakmai mentor az első időkben
  • Alapfizetés + magas jutalék
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök (tablet, telefon)
  • Céges autó használat a munkavégzéshez
Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Marketing / Reklám / Média / PR
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol