www.cvonline.hu

Kiemelt kontrolling szakértő

  • A hirdetés 335 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Helység:
Budapest
Terület:
Kontrolling igazgatóság
Pályavasúti kontrolling
Munkaidő:

  • teljes
  • határozatlan

Vállalat:
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vasúti pálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok:

  • A pályavasúti szervezetek önálló tervezési, jelentés-készítési, adatszolgáltatási és projekt-monitoring feladataihoz illeszkedő kontrolling rendszer informatikai fejlesztésének, illetve működtetésének szakmai támogatása
  • részvétel a Pályavasút működési, gazdálkodási rendszerét meghatározó projektek irányításában
  • közreműködés a pályavasút tervezési és beszámolási követelményeinek, módszertanának, eljárásrendjének megfelelő szabályozási rendszer kidolgozásában

A munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú állami iskolai végzettség (szakirányú: gazdasági mérnök, gazdasági informatikus, közgazdász képesítést adó egyetem, főiskola)
  • 8 éves kontrolling területen szerzett szakmai gyakorlat

Előnyt jelent:

  • SAP/CO, COGNOS TM1 tapasztalat
  • középfokú nyelvismeret

Amit ajánlunk:

  • béren kívüli juttatások
  • utazási kedvezmény
  • jó hangulatú csapat,
  • kulturált munkakörülmények

Munkavégzés helye: Budapest
2016.08.31.
Bővebb felvilágosítást ad:

Gruber Mónika 511-39-80

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő