www.cvonline.hu

Kiemelt KKV területi referens - Budapest

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Az OTP Bank
kiemelt KKV területi referens - Budapest
munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok

  • Új ügyfelek megkeresése és banki termékek értékesítése a prémium KKV szegmensben
  • Az ügyfelekkel magas szakmai igényû kapcsolatok kialakítása
  • Ügyféltárgyalások külsõ helyszíneken történõ lebonyolítása
  • Az ügyfél konkrét helyzetének megfelelõ üzleti megoldások kidolgozása
  • A területen történõ KKV akvizíció koordinálása
  • A fiókhálózatból érkezõ ügyfélreferálások kezelése
  • Portfolió építése és folyamatos kezelése

A munkakör ellátása minimális adminisztrációs feladattal jár.

Követelmények

  • Felsõfokú szakirányú (közgazdász) végzettség
  • Legalább két év aktív mikro, kis- és középvállalati ügyfélkezelési, finanszírozási tapasztalat.
  • Vállalkozások mûködésének szakmai ismerete, banki-pénzügyi ismeretek
  • Értékesítési és kapcsolatépítési szemlélet
  • Nagyfokú önállóság
  • Sikerorientált személyiség
  • B kategóriás gépjármûvezetõi engedély

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér és kiemelkedõ teljesítmény-alapú jutalék
  • Cafeteria
  • Céges személygépjármû, laptop, telefon
  • Rugalmas munkaidõ
  • Folyamatos szakmai és értékesítési-módszertani képzések

Záró dátum 30.11.2016
Referenciakód KKV TERÜLETI REFERENS_2016.11.

www.otpbank.hu

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest