Kiemelt kisvállalati tanácsadó (Észak-Keleti Régió fiókhálózat)

  • A hirdetés 1204 napja lejárt

Az MKB Bank Zrt.

kiemelt kisvállalati tanácsadó

munkatársakat keres

Feladatok:

  • mikro- és kisvállalkozói ügyfelek akvirálása, ügyfélgondozás
  • vállalkozói hiteltermékek és számlacsomagok értékesítése
  • vállalkozói ügyfeleknek pénzügyi tanácsadás, finanszírozási megoldások keresése
  • bankcsoporti termékek- és szolgáltatások külső értékesítése kiemelt vállalkozói ügyfélkörnek
  • a vállalkozások tulajdonosai részére lakossági ajánlatok készítése

 Követelmények:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Legalább 2 éves kisvállalati vagy középvállalati ügyfélkörben szerzett szakmai és hitelezési gyakorlat
  • Teljesítményorientáltság
  • Nyitott ügyfélorientált gondolkodás
  • Önálló munkavégzés
  • Jó kapcsolatteremtő képesség
  • Magabiztos és bizalomkeltő megjelenés
  • Munkakör ellátásához kapcsolódó szabályzatok, utasítások, körlevelek törvényi előírások, kondíciós listák stb. folyamatok ismerete azok alkalmazása, előírásainak betartása
  • A bank értékesítési filozófiájának értékajánlatának, módszereinek készségszintű ismerete, az azt támogató eszközök és segédletek alkalmazása, napi szintű használata.
  • B” kategóriás jogosítvány
  • Számítástechnikai felhasználói ismeretek

 Amit kínálunk:

  • Tagja lehet egy több mint 60 éves múlttal rendelkező bank, az MKB Bank csapatának
  • Versenyképes jövedelem (fix alapbér és teljesítményarányos juttatás)
  • Cafetériacsomag
  • Munkavégzés céljából mobiltelefon, laptop használat
  • Banki keretek között biztosított szakmai fejlődés

 Munkavégzés helye:

  • Észak-Keleti Régió fiókhálózata

Ha Ön élni kíván az általunk nyújtott lehetőséggel, kérjük, jelentkezését legkésőbb

2014. február 5-ig

nyújtsa be.

Jelentkezni lehet: az MKB Bank Zrt. honlapján (Link megjelenítése), az álláslehetőségek menü kiválasztásával, vagy az alábbi  e-mail címen, a tárgyban feltétlenül szíveskedjen a „kiemelt kisvállalati tanácsadó /Észak-Keleti Régió fiókhálózata” hivatkozást megadni!

A jelentkezéshez motivációs levelet és szakmai önéletrajzot kérünk csatolni.

Helyek Hajdú-Bihar
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő