www.cvonline.hu
Kiemelt kézbesítő
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.02.25.
Jelentkezési határidő: 2014.07.06.
Hirdetés azonosító: 820910
lejárt

Piacvezető személyzeti szolgáltatóként teljes körű HR - megoldásokat kínálunk munkavállalóink és megbízóink számára egyaránt.

Partnerünk, Magyarország piacvezető hitelintézete részére keresünk munkatársakat, alkalmazotti jogviszonyban.

Feladatok:

  • A Partnerünk küldeményeinek levélszekrénybe történő kézbesítése és a kiosztó ponton történő adminisztráció ellátás;
  • A kiosztó pontra érkező küldemények fogadása;
  • A kiosztó ponthoz tartozó kézbesítőkre vonatkozó adminisztráció ellátása;
  • A hozzárendelt kézbesítő járásokban gyalogos kézbesítés;
  • A járáshoz tartozó címek, küldemények esetén szükséges adminisztrációs feladatok ellátása;
  • Szükség esetén helyettesítési feladatok ellátása;

Elvárások:

  • Alapfokú iskolai végzettség;
  • Pontos, precíz munkavégzés;
  • Jó fizikai állapot;
  • Megbízhatóság;

Amit nyújtunk:

Előny:

  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat;

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest és Dunakeszi

Jelen hirdetǩsre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.