www.cvonline.hu

KIEMELT KÁROK SZAKÉRTŐ

  • A hirdetés 952 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

A K&H Biztosító Zrt.

munkatársakat keres határozatlan idejű munkavégzésre.

Feladatok:

  • kártérítési igények teljes körű kezelése, elbírálása, különös tekintettel a személyi sérüléssel járó káreseményekre,
  • közreműködés a nemzetközi károk rendezésében,
  • nem kellően megalapozott kárigények vizsgálata,
  • a társasági álláspont peren kívüli képviselete és kapcsolattartás az ügyfelekkel, jogi képviselőikkel, és a hatóságokkal,
  • társaságon belüli együttműködés különösen a jogi és szakértői területekkel

Követelmények:

  • jogi egyetemi végzettség és/vagy személyi sérüléshez kapcsolódó kárigények rendezése terén szerzett tapasztalat,
  • Microsoft Office alkalmazások, Internet felhasználói szintű ismerete

Előny:

  • biztosítónál szerzett tapasztalat,
  • angol és/vagy német nyelvtudás

Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését fényképes önéletrajzát az alábbi elérhetőségen várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű