www.cvonline.hu

Kiemelt Ingatlan Tanácsadó

  • A hirdetés 783 napja lejárt

10 éves, bérbeadásban szerzett stabil vállalati háttérrel rendelkező, magyar tulajdonban lévő piacvezető partnerünk részre keresünk, értékesítési vénával rendelkező új kollégákat, nem csak bérbeadási területre! Stabil háttér, új lehetőségek! Vegyél részt benne az elsők között! Segíts alakítani és fejleszteni a folyamatokat! Ehhez rendelkezésre áll egy biztos háttér és egy nagyon jó csapat!

Feladatok:

  • Új megbízások megkeresése és felvétele
  • Hidetéskezelés
  • Ingatlan tanácsadás
  • Ügyfélkezelés

Elvárások:

  • Proaktív személyiség
  • Célorientáltság
  • Rátermettség
  • Sales-es véna
  • Kitartás

Amit nyújtunk:

  • Hatékony képzési és beépítési rendszer
  • Teljes körű marketing támogatás
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Változatos munkavégzés
  • Önállóan beosztott munkaidő
  • Vállalkozói igazolvány kiváltása NEM szükséges
  • Telefon támogatás
  • Erős háttéradatbázis megléte
  • Kellemes munkahelyi légkör

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje át önéletrajzát Endresz Hajnalka HR Generalista kolléganőnk részére, az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése!

Helyek Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő