www.cvonline.hu

Kiemelt Értékesítési Vezető

  • A hirdetés 1077 napja lejárt

vagy

Kiemelt Értékesítési Referens

Az amerikai székhelyű nemzetközi METLIFE vállalatcsoport 90 millió ügyfelet szolgál ki, és 60 000 munkatársat foglalkoztat a világ több mint 50 országában, Észak- és Dél-Amerikában, Nyugat- és Kelet-Közép-Európában továbbá Ázsiában.

Magyarországon új innovatív termékekkel, tőkeerővel, karrierépítési támogatással ösztönzi értékesítési munkatársait.

A METLIFE Biztosító stratégiai szerződött partnere, újonnan induló, kiemelt ügyfelek kiszolgálására létrehozott  Igazgatóságára várja pályázók jelentkezését a fenti pozícióra.

Feladatok:

  • Értékesítési csoport, fejlesztése és vezetése
  • Pénzügyi tanácsadó kollégák irányítása és motiválása
  • Új tanácsadók mentorálása
  • Értékesítési és állományápolási tervek megvalósítása
  • Közvetlen beszámolási kötelezettség az Agency Manager felé

Elvárások:

  • Értékesítési, banki vagy befektetési  területen szerzett tapasztalat
  • Kiváló mentorálási készség
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Rendszerben gondolkodó, dinamikus, célorientált személyiség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes,a piacon kiemelkedő juttatási rendszer
  • Fix+Jutalék+Bónusz
  • Prémium ügyfélkör kiszolgálására irányuló tevékenység
  • Új generációs értékesítési modell
  • Karrier-út az Agency Manager pozíció elérésére

A kinevezés feltétele, a MetLife értékesítési kultúrájának megismerése és, illetve a létszámfejlesztésben való jártasság bizonyítása.

Ügyfélreferensi feladatok ellátására is kínálunk lehetőséget, ahol kommunikációs készségét és az önálló munkavégzésre való törekvését is kamatoztathatja.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, Pest megye

Ha rendelkezik már értékesítési tapasztalattal vagy új hivatást választana és részese szeretne lenni egy nemzetközi cég magyarországi bevezetésének, kérjük,  küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát az alábbi a „Kiemelt Értékesítési Vezető” pozíció megjelölésével a lenti e-mail címre.