www.cvonline.hu

KIEMELT ÉRTÉKESÍTÉSI MENEDZSER

  • A hirdetés 1107 napja lejárt

Az Aegon Magyarország új LAKÁSTAKARÉK leányvállalata Aegon Lakástakarék Tanácsadó hálózatába várja pályázók jelentkezését az ország egész területéről

pozícióra.

Feladatok:

  • Új munkatársak kiválasztása, felvétele, betanítása, a tanácsadói szintek felépítése
  • Mentorálás, közös értékesítés
  • Folyamatos teljesítményértékelés, fejlesztés
  • A cég által forgalmazott széles termékpaletta gyakorlati ismerete
  • Munkatársak napi munkájának menedzselése, ellenőrzése, riportok készítése
  • Megyei szintű szakmai képzések megtartása
  • Értékesítési tervek megvalósítása
  • Beszámolás a területi vezető felé

Elvárások:

  • Felsőfokú és/vagy szakirányú pénzügyi végzettség
  • Siker és eredményorientált szemléletmód
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Számlaképesség

Előnyt jelent:

  • Lakástakarékpénztári, banki, biztosítási értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Multinacionális vállalati környezet
  • Kiemelkedő kereseti lehetőség
  • Beilleszkedési program
  • Címanyag és Call Center támogatás
  • Kiemelkedő karrierlehetőség
  • Színvonalas oktatási program

Munkavégzés helye:

  • Országos

Jelentkezési határidő:

  • 2014. március 10.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szeretne részese lenni egy új üzletág indulásának, fényképpel ellátott önéletrajzát „kiemelt értékesítési menedzser” megjelöléssel töltse fel az alábbi linken keresztül.