www.cvonline.hu

Kiemelt értékesítési konzulens

  • A hirdetés 161 napja lejárt

Ha te egy nyitott, kreatív, de analitikus személy vagy, és egyéb tevékenységed mellett szeretnél heti 30 órában egy elismert cégnél dolgozni, itt a kivételes lehetőség!

Apple ügyfelünk számára keresünk

kiemelt értékesítési konzulens

pozícióba munkatársat budapesti műszaki áruházban történő munkavégzéssel,
Apple alkalmazottként.

Az állás betöltéséhez szükséges kulcsfontosságú készségek:

  • Erős Apple felhasználói ismereteid vannak
  • Korábbi sikeres értékesítési tapasztalattal rendelkezel
  • Képes vagy a technikai ismereteidet hétköznapi nyelvre fordítani
  • Kiváló a prezentációs és kommunikációs készséged
  • Képes vagy önálló munkavégzésre, de csapatban is megállod a helyed
  • Eredményorientált és dinamikus gondolkodásmód jellemez
  • Figyelsz a részletekre
  • Rugalmas a személyiséged – képes vagy gyorsan alkalmazkodni a körülményekhez
  • Érdeklődsz a technológia iránt, ismered az iOS rendszert, és az Apple termékeket
  • Folyamatosan szeretnél többet tudni az új termékekről és szolgáltatásokról
  • Felsőfokú végzettségű, vagy utolsó éves egyetemi hallgató vagy
  • Folyékonyan beszélsz angolul

Feladatod:
Az értékesítési konzulens a kapcsolat az Apple és a vásárlók között. Te felelsz az Apple termékek eladásáért a műszaki áruházakban. A vásárlói élmény neked köszönhetően jön létre, hiszen segíted az érdeklődőket, hogy minél többet tudjanak meg az Apple termékek előnyeiről. A feladatod, hogy az adott hónapban biztosítsd, hogy az értékesítési célszámok teljesüljenek és elemezd az eladási eredményeket. Olyan személyiségű ember vagy, aki a helyi üzletben kézben tartja az Apple eladásokat és menedzseli az üzletben dolgozó személyzet munkáját. A munkáddal segítesz fenntartani az erős kapcsolatot az Apple és ügyfelei között.

Amit kínálunk:

  • Apple alkalmazottként kerülsz állományba
  • Apple munkaeszközök
  • Jó csapat, motiváló munkaköri légkör, fejlesztő tréningek
  • Alapfizetés plusz teljesítményarányos bónusz kereseti lehetőség

Munkavégzés ideje: szerda - vasárnap, heti 30 órában

Ha úgy érzed, megfelelsz a fenti leírásnak, és szeretnéd az Apple márkát képviselni, küldd el fényképes önéletrajzodat a lenti e-mail címre!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő