www.cvonline.hu

Kiemelt Értékesítési Képviselő / Junior Key Account

  • A hirdetés 944 napja lejárt

Cégünk egy lendületesen fejlődő vállalat csehországi központtal. Portfóliónk alapját a minőségi szeszek, importált borok és sörök képezik. Csapatunkba keresünk:

Kiemelt Értékesítési Képviselő/Junior Key Account

munkatársat

Feladatok:

  • Hazai bolthálózatok boltjainak és régiós központjainak kezelése
  • Nemzetközi bolthálózatok boltjainak kezelése
  • Ital nagykereskedők kezelése
  • Üzletfejlesztés, új partnerek felkutatása
  • Akciók és promóciók szervezése és lebonyolítása

Elvárások:

  • min. középfokú végzettség
  • min. 5 év releváns munkatapasztalat FMCG vonalon (előny: ital ismeret)
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Kiváló tárgyalási készség

Amit kínálunk:

  • Fiatalos csapat
  • Nagyfokú önállóság
  • Fix fizetés+ bónusz
  • Személygépkocsi+laptop+telefon biztosítása

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével a következő email címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő