www.cvonline.hu

Kiemelt Contact Center munkatárs

  • A hirdetés 817 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, megbízója részére hosszútávra keres munkatársakat  bővülés miatt az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Telefonos és írásos ügyfélszolgálati feladatok ellátása

  • Meglévő szerződések kezelése

  • A szolgáltatással, számlázással, folyószámlával kapcsolatos tájékoztatás és ügyintézés

  • Esetlegesen felmerülő reklamációk kezelése

  • Az ügyfélszolgálati tevékenységgel kapcsolatos dokumentumok kezelése

  • Lakossági termékek telefonos értékesítése, szerződéskötés

  • Szakmai támogatás a közvetlen csapat részére

  • Hibafeltárás, jelentések és folyamatjavító javaslatok készítése

  • Munkafolyamatok szabályos lefutásának ellenőrzése, szükség esetén beavatkozás

  • Contact center supervisor időszakos helyettesítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (főiskola, egyetem)

  • Legalább 2- 3 éves releváns szakmai tapasztalat

  • Koordinációs és/vagy vezetői tapasztalat

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt

  • Önálló munkavégzésre való képesség, határozott fellépés

  • Változáskezelés, magasfokú stressztűrő képesség

Előny:

  • Közmű cégnél szerzett tapasztalat

  • Nagyvállalati környezetben szerzett gyakorlat

  • SAP R/3 modul ismerete.

Munkavégzés helye:

  • Pécs

Egyéb információ:

  • A sikeresen pályázó jelöltek a megbízó cég saját állományába kerülnek felvételre

  • Munkába állás időpontja: 2015. szeptember 1.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a „Kiemelt Contact Center munkatárs” megnevezéssel küldje a E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Pécs
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő