www.cvonline.hu

Kiemelt beruházási szakértő

  • A hirdetés 887 napja lejárt

A MOL Nyrt. Beruházás MOL szervezete munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Munkavégzés helye: Százhalombatta

Feladatok:

  • A projekt előkészítés fázisában közreműködik a projektek megvalósíthatóságának vizsgálatában.
  • Menedzseli, koordinálja a rábízott beruházási projekteket a megvalósítási fázisban.
  • Kialakítja a projekt megvalósításához kapcsolódó szerződéskötési stratégiát, jóváhagyja az ajánlatkéréseket.
  • Felméri és elemzi a projekt megvalósítás műszaki, pénzügyi és határidő kockázatát, egyedi esetekben megoldásokat dolgoz ki, döntés előkészítő anyagot készít vagy dönt. Folyamatosan kontrollálja a vállalkozók jóváhagyott ütemterv és minőség szerinti előrehaladását, szükség esetén beavatkozást kezdeményez.
  • A megvalósítási szakaszban felelős a projektek jóváhagyott műszaki tartalmának megvalósításáért és költségek hatékony felhasználásáért.
  • Megszervezi és levezeti az átadás-átvételi és üzembe helyezési eljárásokat.
  • Felelős az elszámolt teljesítések valódiságáért.
  • Felelős a garanciális és szavatossági ügyek kezeléséért.
  • Irányítja és összehangolja a vezetése alá tartozó projekt team tagok munkáját a megvalósítási fázisban.
  • Elvégzi a rábízott műszaki ellenőrzési feladatokat.
  • Folyamatosan riportálja az előrehaladást valamint a költéseket, illetve igény szerint bemutatja/prezentálja a projekt állását a vezetőség felé

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Gépészmérnök végzettség
  • 3-4 év szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói számítástechnikai ismeretek (MS-Office, MS-Projekt)
  • Kiváló kommunikációs, csapatépítő és motiváló készség

Előnyt jelent:

  • Olajipari gyakorlat
  • Projekt vezetői gyakorlat
  • Gépész műszaki ellenőri jogosultság
  • Hatósági eljárások rendjének ismerete
  • SAP vállalat irányítási rendszer ismerete
  • Közgazdasági – jogi ismeretek

Amennyiben ez az állásajánlat felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését a Link megjelenítése honlapon. Kérjük, regisztráljon a Karrier címszó alatt!

Az Ön Toborzási szakértője: Valentínyi Emese

Jelentkezési határidő: 2014.10.19.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő