www.cvonline.hu

Kiemelt beruházási projektkoordinátor-vasúti pályaépítés

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

szakterület

Helység:
Budapest

Terület:

Pálya- és mérnöki létesítmények (pálya- és eszközgazdálkodás, karbantartás)

Munkaidő:

  • Teljes munkaidő
  • Határozatlan idejű

Vállalat:
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási,
valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok:

  • Az igényelt beruházások, felújítások, külső vállalkozóval megvalósítandó karbantartási feladatok létesítményjegyzékek szakmai felülvizsgálata, véglegesítése.
  • Részvétel az időszakos tervfelülvizsgálatokban, a tervek aktualizálásában.
  • A műszaki tervezést, hatósági engedélyezést, területszerzést, kapacitáskorlátozást, szakfelügyeletet és MÁV közreműködést igénylő feladatok meghatározása.
  • A megvalósítandó projektek ütemezésnek részletes meghatározása, az ütemezés karbantartása a vállalkozásba adásig.
  • Műszaki tervezési diszpozíció összeállítása, egyeztetése a szakmai és területi szervezetekkel.
  • A tervezés során szükséges koordinációs feladatok ellátása, az elkészült tervek diszpozíciónak való megfelelőségének felülvizsgálata, a tervek jóváhagyatásának biztosítása.
  • A vállalkozásba adáshoz szükséges műszaki leírás összeállítása és szakmai referenciák meghatározása.
  • Meghatározza a kivitelezéshez szükséges kapacitáskorlátozások időtartamát, közreműködik a kapacitáskorlátozások időpontjának meghatározásában.
  • A kivitelezések megvalósításához szükséges engedélyek megszerzése.
  • Közreműködés a Közbeszerzési eljárások Előkészítési, Bíráló- és Értékelő Bizottságainak munkájában.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • főiskolai, vagy egyetemi szintű államilag elismert építőmérnöki szakon szerzett végzettség,
  • műszaki ellenőri jogosultság KÉ- Közlekedési építmények építési munkáinak műszaki ellenőrzése szakterületre,
  • 8 év szakmai gyakorlat

2016.10.21.
Bővebb felvilágosítást ad:
Kovács Rita 1/511-4510 / 01/45-10

Várjuk jelentkezését!

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Építés / Ingatlan, Mérnök / Műszaki, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest